e-halıcım ile dünyanın en şiddetli halılarına malik olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların canımızdaki yeri ve önemi asla elzem. Özellikle Rum’da yaşayan insanoğlu bağırsakin habbe ortamında halı olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde kâin Gümüşsuyu halı kabil önemli markalar ile de katkı örgülıyor. Amma halıcım bünyesinde sadece bu kadarla sınırlı değil horda görmüş evetğunuz bütün halı markalarını da barındırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Dünya modasının ünlü ismi Pierre Cardin tarafından mutasavvertır ve moda halıda can bulmuştur. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda gösterişü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, siyah, beyaz, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir alım yaratmaktadır. Halıların doğal yalıtım sağlamladığı ve aleve karşı mukavim evetğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom olgunlaşmak üzere 500’e benzeyen satış noktasında hizmet veren bir markadır.Royal Halı İplik Tekstil Möble ün. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom olgunlaşmak üzere 500’e benzeyen satış noktasında hizmet vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine malik üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 yıl önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına malik halı serileri ile gani ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına malik halı serileri ile gani ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları bağırsakin geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne kadar ihtiyaç bulunduğunu, özellikle birinci sınıf halıları yeğleme etmemiz icap ettiğini biliyoruz. Amma neredeyse bütün halı markaları çok birinci sınıf bir hale geldi. Iyi tutarlarıyla, birinci sınıf dokularıyla ve işçilikleriyle imdi her halı çığır hevesliar vaziyete geldi. Fakat e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok henüz birinci sınıf olacaktır. Türkiye’nin en birinci sınıf halılarının evetğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini de geliştirmeyi amaçlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir