KeremHasanoğlu; ilk, midi ve lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonrasında Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünü dereceyle bitirmiştir. Antrparantez Bilkent Üniversitesi İşletme Selen Yönetimi bölümünde bile eğitim almıştır. Kaput beziın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” bile kıstak eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Başarıları ‘na yeni bir başlangıçarı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve içtimai boyun projeleri alanlarında birmebzul muvaffakiyetya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Başarıları ‘dan bir diğeri bile IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak hizmet yapan ilk Türktür. Dış ilişkiler Dolaysızörlüğü’nün nezdinde hatta eskiden Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü kabilinden önemli pozisyonlarda hizmet yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Başarıları içre, şuurlu Gençler içtimai boyun projesi öncü rol oynamıştır. Kendisi, körpelerin eğitim ve hars alanındaki ihtiyaçlarını içinlamaya yönelik çallıkışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin tüm illerinde yapılandırdığı şuurlu Gençler hareketi ile Üniversite körpelerinden, ortaokul öğrencilerine denli cümle bu yapılanmanın içre bulunarak, faydalı fiillerde bulunmuşlardır. Kendisi hatta, Birleşmiş Milletler kabilinden önemli Uluslararası Kurumlarla da çallıkışmalar yapmış ve bu alandaki çallıkışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı bulunan bir iş âdemıdır ve iş avluında da muvaffakiyetlı bir kariyere sahiptir. Antrparantez farklı kurum ve üretimlarda reislik pozisyonlarında da aktif olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda içtimai boyun ve pediatri alanındaki çallıkışmalarını yol kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, içtimai boyun projeleri ve pediatri mevzusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş avluındaki muvaffakiyetları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile tanılamanmış biridir. Kendisinin çallıkışmaları, körpelerin eğitim ve hars alanındaki ihtiyaçlarını içinlamaya yöneliktir. Ve bu çallıkışmaların sürdürülmesi körpelerde örnek oluşum ederek vürutimi tetiklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir