MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine hüküm kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve muhtelif dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı külliyen huzurlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere pratik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

üste genel ağ sitesi üzerinden alakadar taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada pratik üzerinden neşriyat karşılayıcı pratik günce yüzlerce vakit dinlenerek yer nedeniyleünde İslamiyet’in elan hızlı tanılamanmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla bünyelarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde el haricinde canlı andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

üste MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakadar videolar yayınlar yaparak el haricinde bir çok insanoğlunun İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi bünyeyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce güfte ettiriyor. Eserin bu denli müessir başüstüneğu bilinmiş olduğu sinein pratik ve öbür sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya incelemek isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça güfte ettiren pratik filhakika görülmeye kıymet. İnternet sitesi külliyen taşınabilir uyuma iye ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği sinein sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda genel ağ sitesi kadimî vüruttirilmekte ve kullanıma elan yönlü bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çalışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan ün sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde alıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en oflaz şekilde temsil edilmeye çalışılmaktadır.

Gündüz içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce anatomi hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en oflaz şekilde faydalanmaktadır. Zaten pratik marketlerden bakmış olduğunız devir uygulamanın benekının ve indirilme orantıının ne denli mürtefi olduğunu görebilirsiniz. Buda buyurmak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması yerında filhakika şiddetli bir iş çıihtiyarp insanlara en oflaz şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir