MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine momentum kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve türlü dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı baştan sona huzurlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta görev veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi aplikasyon marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hassaten internet sitesi üzerinden alakalı taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde görev alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada aplikasyon üzerinden neşriyat fail aplikasyon günlük yüzlerce zaman dinlenerek yer yanünde İslamiyet’in elan hızlı teşhisnmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla yapılarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde dar haricinde canlı andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hassaten MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakalı videolar yayınlar yaparak dar haricinde bir çok insanın İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi yapıyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey kal ettiriyor. Eserin bu denli keskin evetğu bilindiği muhtevain aplikasyon ve başka sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya incelemek isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kal ettiren aplikasyon filvaki görülmeye porte. İnternet sitesi baştan sona taşınabilir uyuma ehil ve bir çok yabancı dilde görev verdiği muhtevain sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda internet sitesi daima geliştirilmekte ve kullanıma elan iyi bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çkızılışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan neva sanat erimız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kızılıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en yavuz şekilde temaşa edilmeye çkızılışılmaktadır.

Gündüz içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdem hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en yavuz şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu aplikasyon marketlerden baktığınız gün uygulamanın noktaının ve indirilme rasyoının ne denli erdemli bulunduğunu görebilirsiniz. Buda kabul etmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzında filvaki körpe bir iş çızevcep insanlara en yavuz şekilde görev vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir