Taşınabilir ödeme sistemi, bitiren gruplarının allıkışveriş tahsilatlarını GSM operatörleri sebebiyle gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Taşınabilir ödeme likit sistemi ile Ödeme etkili olmak talip zevat, Ödeme esnasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip allıkışveriş işçiliklemlerini tamamlayabilir. Taşınabilir ödeme sebebiyle bu tutar kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı hat bakiyesi ise krediden düşüş binalır. Bunun canipı nöbet iş yerlerinde tercih edilip kullanılan taşınabilir ödeme sistemi, temassız pozlar sebebiyle bile gerçekleştirilebilir. Bu işçiliklemde taşınabilir temassız ödeme ve NFC özelliği açık bulunan saygınlık kartları mutavassıtlığı sebebiyle evet.

Taşınabilir Ödeme Sistemi sebebiyle Satılarda Peşış Soruşturma
E-kâr ile internet üzerinden ürün satışı gerçekleştiren işletme yerlerinin ürünleri sınırlı bir oranda kişilere seslenme değer. İşletme yerlerinin uğur kitlelerinden bulunan bitiren gruplarının allıkışveriş allıkışkatilklarının her biri birbirinden ayrıdır. Temelı bitiren gruplarının saygınlık ve banka kartı yöntemi ile allıkışveriş yapmayı tercih ederken saygınlık kartı ve banka kartı yoksuz zevat ise genel olarak kapıda ödeme, havale/ EFT yahut taşınabilir ödeme bozdurma yöntemi kabilinden seçenekleri tercih ederek allıkışveriş yamayı tercih değer.

Taşınabilir ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya serladığından itibaren bu sistemi kullanan çok bir tomar isim ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziksel salon yerlerinde Taşınabilir temassız ödeme yöntemini tercih ederken bazısı da e-kâr sitelerinde bu tür ödeme yöntemini takmak ister. şu demek oluyor ki kısaca bahsetmek icabında taşınabilir ödeme sistemi önem düz e- kâr şirket bölgeleri ulaştığı uğur kitleye bir yeni grup daha eklemeyi nailtır. Bu da işletme yerlerinin satılarında geriış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- kâr sitenizde taşınabilir ödeme bozumu sistemine önem vererek, uğur kitlenizde bulunan kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satılarınızda daha çok geriış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir