OKX, kullanıcı deneyimi, varlık eminği, hareketli tatbik ve canlı destek deneyimi olan en güvenilen kripto borsaları arasında yan allıkır. Kullanıcı sorunlarını çözmeye odaklı olarak faaliyetlerini sürdüren borsa, canlı destek sayfası üzerinden 7/24 kullanıcı sorunlarını çözer. Mekanizma performansı açısından son paye eksiksiz bir ortam olan OKEX, bu özelliği sebebiyle piyasanın etkin olduğu dönemlerde birlikte rastgele bir donma yaşamaz. OKX güvenilen mi? sorusuna karşılık olabilecek hareketli uygulaması ile de kullanıcılarını destekleyen ortam, emniyet katmanları ile kullanıcılarını destekler. OKX’e kayıt olan kullanıcılar, sistemi tam olarak kullanabilmek yürekin çehre doğrulaması ifa etmek zorundadır. AML politikalarına gereğince akım eden borsa, çalışma gösterdiği ülkelerin kanunlarına isabetli şekilde akım paha. OKX kripto borsası güvenilen bir borsadır. Çoklu gönül desteği sunması sebebiyle birşunca ülkeden yatırımcının kolaylıkla kullanabilmesi, platformun güvenilen bir yer olduğunu gösterir. Tarafsız kripto tıngır borsaları derecelendirme platformu cer.live OKX istimara raporlarında A emniyet sertifikasına malik, penetrasyon testi, fonların demıtlanması ve kusur ödülü kategorilerinde muvaffakiyetlı bir kişi olarak değerlendirilir.

OKX Türkiye’de Yasal mı? OKEx (OKX), global ölçekte çalışma gösteren bir kripto tıngır borsasıdır. Faaliyette olduğu bütün ülkelerde ülkelerin kanunlarına isabetli şekilde akım etmektedir. Türkiye’de de çok adetda kullanıcısı bulunan borsa, kullanıcılarının tam olarak prosedür yapabilmeleri yürekin çehre doğrulaması şgeriı koymaktadır. KYC doğrulaması yapmayan kullanıcılar, günlük çteşrinievvel limiti ve tıngır yatırma kısıtlaması ile karşı hakkındaya kalmaktadır. OKEx’e çehre Bilgilerini Vermek Güvenilen mi? çehre doğrulaması, dijital birşunca uygulamada maksut bir şeydir. Bankalarda, Forex piyasalarında ve güvenilen kripto tıngır borsalarında bu şgeri aranmaktadır. KYC doğrulaması istenmesinin kök sebebi; kötü tıngır aklama ve terörü finanse etme taksiratı ile mücadele eylemek ve kullanıcı varlıklarını güvence altına dercetmek amacıyladır. OKX çehre Bilgilerini Paylaşır mı? çehre bilgileri doğrusu zatî veriler, OKEx aracılığıyla özel olarak saklanmaktadır. Üçüncü şilenmeıslarla paylaşılması durumu söz konusu değildir. Fakat müddeiumumilik kararı ile incelenmeye allıkınması gereken kişilerin bilgileri, OKEx aracılığıyla yalnızca ilişkin birimlerle paylaşılabilmektedir.

Bitcoin’in öncülük ettiği kripto paralar, 2009 seneından beri internet teknolojisinin teceddütçi bir uygulaması olarak önemli bir tahaccüm büküm ettiler. Hasetmüzde, dünya çapında onlarca ülkede milyonlarca Bitcoin ve sair dijital varlık kullanıcısı bulunmaktadır. Temelde yatan Bitcoin çışitalı blok zinciri teknolojisi topluma çok mefret katkı elde etmiştır. Çok adetda ünlü nüfus Bitcoin’in internetin icadı ile aynı önemde olduğunu düşünmektedir. Aynı kişilerin mefret bir kısmı Bitcoin ve temelindeki blok zinciri teknolojisinin “para internet”inin temelini oluşturduğunu ve global para sistemini yine kurma etme potansiyeline malik olduğunu düşünmektedir.

OKX olarak blok zinciri teknolojisinin, gelgel-satım çalışmalemlerindeki engelleri ortadan kaldıracağına, verimliliği arttıracağına ve global ekonomi üzerinde önemli bir etkiye malik olacağına itikatıyoruz. İnovasyonlarımızı olmak, alıcı deneyimi yerında kendimizi imar etmek ve dünyayı değçalışmatirecek şeyler saksıarmak yürekin çallıkışıyoruz.

Teknolojilerimiz
Asayiş sürekli önceliğimizdir. OKX, GSLB’yi, dağıtılmış takdimci kümelerini ve daha birşunca gelişmiş teknolojiyi kullanarak; web arayüzü ve hareketli tatbik eliyle dijital varlık çalışmalemleri yürekin emniyetli, istikrarlı ve güvenilen bir hava katkısızlar. üste, sektördeki en eksiksiz allık-sat deneyimini takdim etmek yürekin müşterilerimizin ihtiyaç ve önerilerine gereğince ürünler yaratıyor ve geliştiriyoruz.

okex kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir