Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz zirı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Başlangıçta ayvaz iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla kadın iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler midein üretilen daha sade modelleri de mevcuttur. Orta Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının aşağıya kaymasını mâni olmak midein elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde nisa vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu keşfedildi. Ve bu kakımırdan sonra hanımlar tarafından da kullanılmaya çıbanlandı. Hatta unutulmaya yüzey tutmuş bir batı geleneğine bakılırsa, düğünden sonra gelinin jartiyeri açık arttırma ile satıma sunulur ve yeni evlilere maddi bindi esenlanırdı. Bir değişik Avrupa geleneğinde ise, gelinin çmideek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine çın fırlatması o dönemlerde jartiyer ile beraberinde gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan torlakler eğlence raksında çiftlere zevcelik geçirmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birkötü ayvaz dergisinde nisa vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabil iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de görev almaya çıbanladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle beraberinde kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi geçmişte de başüstüneğu kabil beyazdır. Yağız ve pembe kabil renkleri de kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler kabil başüstüneğu kadar rebabi olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişyeğin huzursuz etmemesi gerekir. Moda kolü bundan sonra jartiyeri yekta kıta olarak satmanın nispetle birkötü ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birkötü üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen trupı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen ancak gittikçe liberalleşmeye çın giden seks oyuncaklarının satın tuzakınmasıyla müntesip olarak tabu felaketının sınırlarını tartışmak ve mevzuya küşayiş bildirmek midein aşağıdakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin birtakımları kategorileri süresince özellikleri açısından değişiklik gösterse de asliye çıbanlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden demetlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları yekta başına yahut bir partnerle her yaştan benibeşer tarafından çok fakatçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar süresince hasetmüzde ve dünya genelinde en çok satın tuzakınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazenlarına bakılırsa seks oyuncakları yarım, utanç verici yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken birtakımlarına bakılırsa ihtiyaç, hayata renk zammetmek midein bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini kifayetsiz hissetme duygusu yahut mağazada tanıdık birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı benimsenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop pazarlerinde örtülü başüstüneğu midein satın tuzakırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten lezzet düzlük tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç işitmek, tabularla muammer olmak bazı seks oyuncağı pazarlerinde hüsranla özetlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak kaldırmak, ustalıklevselliği karşı bilgelik edinmeden satın kaldırmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin ayrıntılı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok safi yayınlamalı ve nefiy yaratacak sonuçların önüne geçebilmek midein önemli çaba sarf etmelidirler. Antrparantez; bundan sonra vüruten uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, tasarlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları midein seks shoplardan tuzakışmutaş daha hafif ve geniş olmaya çıbanladı.

Bir zamanlar seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks hayatında yaşanan sorunların tartışılması, hususşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı midein ihtiyaç olsada satın tuzakımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin yanlışlığına yetinme getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar mizaç sorunu olarak kabul edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste bedel haklara sahiptir. Gayrı taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar ahlaki bir sorundur, cinsiyete bakılırsa cinsî fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsî gönenç düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Hanımlar, sex shop pazarlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar cinsî hayatlarını renklendirmek, hayatına aktiflık zammetmek, daha yeğin bir orgazm muammer olmak yahut seksi iç çfakatşırları ile cezbedici bir üst sergilemek midein sex shoplardan tuzakışmutaş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş zirı bireylerin sex shoplardan pazari haram olup çevrimiçi sitelerin girişinde bu uyarı bünyelmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını gözetmek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonra önemli vürutmeler ve cinsî ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diye korktuğum çın olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müntesip aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri yekta şey kaldı o da kalp. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut daha önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile beraberinde size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, ustalıkleyişleri, sizin keşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun lezzet haritasını çıkarmakta bayağı canlı ürünlerdir. Oyuncaklar ile keşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bile bile ve ona bakılırsa devinme ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha sık seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi keşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu ustalıkin en hafif yolu. Antrparantez seks sırasında kaynatmak çok önemli. Zinhar komünikasyon kurmaktan ve hususşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en ali seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne kadar huzursuz edici bulunduğunu. Amma aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis yüzeyüğünün penisinizi sıkarken verimsizkaldırmak midein mideinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yaparsanız bünyen seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir mâni teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları daha yeğin seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak yeğin bir seksin sonu zahmetlilü bir orgazm ile özetlanır. Kendinizi ve partnerinizi keşfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç aldığınızda iyiki bu tasaryı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir