Üççıbanak Tarım, ziraat makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Cem Tırmıkları, Traktör Peş Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri derunin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine mutabık olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Muvafık aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli gıda üretimi, giyecek ve barınma ortamını sağlamlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanoğlu ilkel ziraat yapmaya çıbanladı ancak günümüzde toplumun yalnızca çok bayağı bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını zıtlayacak tarımsal üretimle uğraşmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan talep ve ziraat dalünün anbean çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niye olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile baş başa vüruten ziraat makineleri, ziraat aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ziraat makineleri üzere ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana için değişiklıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Antrparantez yalnızca ziraat dalü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile anbean artmaktadır.

Üççıbanak Tarım , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, muttasıf iş gücü ve erdemli üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en uz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çaldatmaışanı ile canlı ve sarplü kişioğlu kaynağına ehil olan Üççıbanak Tarım, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen araba üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katılmış ayar sağlayıcı Üççıbanak Tarım; hummalı Ar-Ge çaldatmaışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını mütemadi yükseltmektedir. ötümlü tekâmül ve sıfır yanlışlık üretim sistemi, Üççıbanak Tarım ürünlerinin hem emlak zarfında hem bile emlak dışında güvenilerek kullanılmasının çıbanlıca nedenidir. Üççıbanak Tarım, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde soyıtlamıştır.

Üççıbanak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin mutabık ve kararlı bir şekilde tevziını sağlamlar.
Gübreyi kifayetli ve mevsuk bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile yararsız gübre yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve mahsuldar bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sebebiyle tarla üzerinde henüz az efor sarf ederek çok henüz sağlamlıklı muamele yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın yararsız olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sebebiyle çok henüz sağlamlıklı lakırtıır ve toprağınızdan henüz bir tomar meyve ve göveri elde etmenize yardımcı evet.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması derunin kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz mahsuldar bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en büyük gereksinimlerı olan besin maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayıcı gübrelerin yararlanmaı konusunda çok önemli ve özen edilmesi müstelzim bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz mahsuldar akıbetlar elde edebilirsiniz.

Üççıbanak Tarım olarak bir diğer ürünümüz olan Traktör Peş Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine giymek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi ortam seviyesinden giymek ve muntazır bir damperli kamyona ya da açık bir trap kazısına boşamak derunin münteşir olarak kullanılır. Peş yükleyici ile baş başa bir malzemeyi yere itmeden giymek mümkündür. Peş yükleyiciler çoklukla istiflenmiş olan bir malzemeyi ortam seviyesinden giymek derunin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap kazısı üzere alanlara boşamak derunin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan dal yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı üzere sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıharemlabilir bir bağlamlantı parçbirliı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğalışveriştirilebilir ve biröte babaşmanla da yaygınletilebilir. Anne üstelikşenler çoklukla hidrolik üstelikşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çaldatmaıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da hareket ettirilir. Teleskopik portörlara için nispetle bağan maliyetleri ve çok cephelilükleri bile dal yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör dal yükleyiciler derunin yeğleme edilebilecek biröte üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın gelgel gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem paha hem bile kalite olarak yarar sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Tarım makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden Üççıbanak Tarım’ın dal yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek marifet sahibi olabilirsiniz.

Ot Cem Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yeygi bitkilerinin toplama ve balyalama alışverişlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu binalması alışverişlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üççıbanak Tarım olarak Ot Cem Tırmıkları da ziraat makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Cem Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Cem Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Cem Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Cem Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Yeygi karma makinası, besi hayvancılığı veya benzin hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme sırasında iş sıkletünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında özen etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine özen edilmediği hengâm hayvanın benzinü ve etinden mahsul aldatmaınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk hamle olarak besleme sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim bütün gıdaları birlik seferde alabilir ve henüz uz beslenebilir. Yeygi karmanın binalması hayvanın tüketmesi müstelzim bütün gıdaları bir araya getirerek henüz uz beslenmesine böylelikle henüz bir tomar mahsul almanızı sağlamlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile baş başa Yeygi Karma Makinaları da Üççıbanak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üççıbanak Tarım olarak önlemlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile evetğu üzere en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçünlü) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi binası gani ve mahsuldar bir tarımsal üretim derunin büyük avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ziraatı derunin önemli bir köprü alışverişlevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz uz durumlara gelmesi derunin tarımsal dış satım noktasında Üççıbanak Tarım olarak bütün çaldatmaışanlamış olurımızın katkısıyla baş başa
Üççıbanak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ile birlikte devamını görmek için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir