En güncel viski fiyatları için en güzel adrese geldiğinizi afişe etmek isteriz. Özellikle 2023 senesinde gelen aşırı zamlardan sonra güncel fiyatları kovuşturulma geçirmek az çok mecburiyet bir hale geldi. Ancak imdi web sitemiz sebebiyle en güncel viski fiyatları listelerine kolaylıkla ulaşabileceksiniz. İşte en güncel viski fiyatları.

En güncel viski fiyatları fevkda gördüğünüz kabil. 2023 Orak ayı kamerı kabil ileri olan zamlarla beraber burada görmüş olduğunuz fiyatların da gün olabileceğini katiyen ihmal etmeyin. Eğer bu içecekleri daim olarak tüketiyorsanız dikkat etmeniz müstelzim en önemli noktalardan bir tanesi de bu içeceklere daim olarak bindirim geliyor olmasıdır. Aydan aya gelebilecek zamlar duraksız olarak müşteriyı yani sizi etkiliyor. Bu sebeple kendi stokunuzu tutmanız en mantıklı davranış olacaktır.

Black Ram Viski Bedelı

black ram viski fiyatı : Black Ram 100’lük yükselmekı son zamdan sonra 7 €, Black Ram 70’lik yükselmek ise 5 € olarak fiyatlandırılıyor. Black Ram Viski, Bulgaristan’ın Vinprom Peshtera şirketi aracılığıyla üretilen bir harman viski markasıdır. Viski, özel olarak hazırlanmış maltlanmış arpadan binalmaktadır ve İskoç ve Japon viski prodüksiyon tekniklerine nazaran distile edilmektedir. En sarih özelliği ise süresince kullanılan İskoç suyudur. Tahıl viski gurubunda mekân saha bu viskinin üretiminde mıpeçe, çavdar, buğday, pirinç ve yulaf kabil ürünler kullanılmaktadır2. Black Ram Viski Bulgaristan’da üretilmektedir ve az çok dik bir viskidir.

Black James Viski Bedelı

black james viski fiyatı :  1 litre Black James viski yükselmekı 400 TL yöreındadır. Viski prodüksiyonı, maltlanmış arpa yahut öbür tahılların fermantasyonu ve ardından distilasyonu ile binalır. İskoçya’da viski prodüksiyonı için kullanılan maltlı arpa, İrlanda’da ise maltlı arpa ve öbür tahıllar kullanılır. Viski prodüksiyonında kullanılan tahılın türüne nazaran viskinin tadı ve rengi değişçilikebilir.

Dimple Viski Bedelı

dimple viski fiyatı : 429 TL’den başlamış olan fiyatlarla sunuluyor. Dimple viski, İskoçya’da üretilen bir premium viskidir. Blend olarak üretilir ve yaşlı malt viskileri ve grain viskileri kullanılarak oluşturulur. Piyasada yükselmekı daha şık olan bir viski olarak kategorize edilir ve birfena in aracılığıyla beğenilen bir tatlılık profiline sahiptir.

Grants Viski Bedelı

grants viski fiyat fiyatı : 140 TL’den başlamış olan fiyatlarla sunuluyor. Grants viski, İskoçya’da Speyside bölgesinde mekân saha bir destileryede üretilen ve hala aynı familya aracılığıyla üretilen bir viski markasıdır. Üretimi en şiddetli olan viski türü denilebilir ve bekletildiği yıllara nazaran fiyatlandırılır. Grants viski, dünya çapında tanınan bir viski markasıdır ve İskoç viskisi olarak teşhisnır.

Gentleman Jack Viski Bedelı

gentleman jack viski fiyatı : 286 TL’den başlamış olan fiyatlarla sunuluyor.  Gentleman Jack viski, Jack Daniel’s markasının bir türüdür. Tennessee’de üretilir ve öbür Jack Daniel’s viskilerinden farklı olarak iki defa damıtılır. Bu muamelat, viskinin daha pürüzsüz ve hafif bir tada malik olmasını sağlamlar. Gentleman Jack viski, meşe fıçılarda olgunlaştırılır ve vanilya, karamel ve badem aromaları içerir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir